Dažnai užduodami klausimai

Rašykite, klauskite, skambinkite ...
 

 

Klausimas: Ar gerai spausdins užpildyta kasetė?
 

Atsakymas: UAB “Eurikana“ ir ko suteikia 100% garantiją , visoms savo užpildytoms ir atnaujinamoms spausdintuvų kasetėms. Mes garantuojame, kad užpildyta ar atnaujinta kasete, padarysite nemažiau kopijų, nei nurodyta spausdintų gamintojų techninėse charakteristikose, o spausdinimo kokybė niekuo nesiskirs nuo originalios kasetės.

Klausimas: Ar neprarandama spausdintuvo garantija naudojant jūsų įmonėje pirktas kasetes?

Atsakymas: Ne, garantija neprarandama. Visi spausdintuvų gamintojų tvirtinimai, kad garantija galioja tik naudojant originalias medžiagas yra neteisėti. Jei susidursite su garantijos problemomis, kreipkitės į mus – padėsime.

Klausimas: Kiek kartų galima pildyti kasetes?

Atsakymas: Kiek kartų galima užpildyti kasetes, priklauso nuo jų tipo. Dažniausiai kasetės pildomos iki penkių kartų, o pakeitus kai kurias detales ir ilgiau.Ar jūsų kasetė tinkam,a dar vienam pildymui – Nemokamai nustatys mūsų specialistai.

 

 

       Užpildykite žemiau pateiktą laiško formą ir mes pasistengsime kuo greičiau su jumis susisiekti. Visus laukus užpildyti būtina.

 

 

 

 

Eurikana pagalba telefonu

Kilo klausimų?

Klauskite I-V 8.00-17.00 val.

Tel.: 8 41 526255

 My status   

 

Naujienos ir įvykiai
skelbimai, spauda, internetas

23 Lie 2010 |
Jau pildome ir atnaujiname (aparatas nebemeta klaidų) SAMSUNG.. ML-1910; ML-1915; ML-2525; toliau »

15 Lie 2010 |
Naujos, itin kokybiškos Retech analoginės spausdintuvų kasetės ... Retech kasetė – yra visiškai nauja neoriginali kasetė. toliau »

daugiau naujienų »

Apie mus

UAB „Eurikana“ ir Ko taupo Jūsų laiką ir pinigus, rūpinasi, kad biuro technikos darbas niekada nesustotų. UAB „Eurikana“ ir Ko – tai Biurų servisas.

Svetainės kontaktai

Klientų atsiliepimai

"Puikūs specialistai
Kokybiškai pildo tonerius ir atlieka remontą"

nuo: Justluka., IT technikas